SUPA24
Overig
Overig
Overig
193 000 €
(3 642 € / m²)
Verkoop
3
1
53 m²
Korzo, Grad Rijeka

slaapkamer3
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA, TURNIĆ - zařízený byt se dvěma ložnicemi Turnić je jednou z dynamických a urbanizovaných čtvrtí Rijeky, která se nachází v západní části města...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 161dagen

Plaatsen

Korzo, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić