SUPA24
Overig
Overig
Overig
249 000 €
(3 192 € / m²)
Verkoop
2
1
78 m²
Korzo, Grad Rijeka

slaapkamer2
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA, BELVEDER - zařízený třípokojový byt Belveder je jednou z „nejpraktičtějších“ čtvrtí ve městě Rijeka. Je malý a nachází se téměř v centru města...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 157dagen
Bijgewerkt: 157dagen

Plaatsen

Korzo, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić