SUPA24
Overig
Overig
Overig
250 000 €
(2 941 € / m²)
Verkoop
3
1
85 m²
Korzo, Grad Rijeka

slaapkamer3
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA, KOZALA - 3 ložnice + obývací pokoj, tři balkony, výhled na moře Prodáváme velmi pěkný a uklizený byt 3 ložnice + obývací pokoj. Skládá se ze v...

Parameters

Gegenereerd door AI

Apart toiletGemeubileerdNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 159dagen
Bijgewerkt: 159dagen

Plaatsen

Korzo, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić