SUPA24
Overig
Overig
Overig
245 000 €
(1 369 € / m²)
Verkoop
1
1
179 m²
Korzo, Grad Rijeka

slaapkamer1
vlak179 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA - byt o rozloze 179 m2 se zahradou 550 m2 S potěšením vám nabízíme tento krásný dvoupatrový byt, který svými vlastnostmi poskytuje atmosféru ro...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 161dagen

Plaatsen

Korzo, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić