SUPA24
Overig
Overig
Overig
399 000 €
(2 752 € / m²)
Verkoop
4
1
145 m²
Korzo, Grad Rijeka

slaapkamer4
vlak145 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

RIJEKA, SRDOČI - dvoupodlažní byt 4+1, celková plocha 145 m2. Skládá se z prostorného obývacího pokoje s jídelnou, kuchyní, dvou ložnic, koupelny a te...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 162dagen

Plaatsen

Korzo, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić