SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
172 000 €
(3 071 € / m²)
Verkoop
2
1
56 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

slaapkamer2
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na prodaju je prizemni stan na mirnoj lokaciji, veličine 56m2, jednosobni s dnevnim boravkom.
Potpuno uređen, novoadaptiran te bez ikakvih dodatnih ul...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 158dagen
Bijgewerkt: 157dagen

Plaatsen

Podmurvice, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Codex nekretnine

Gordana Grgat