SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
231 000 €
(3 983 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Srdoči, Grad Rijeka

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

U zapadnom dijelu Rijeke u izgradnji je vrhunski stambeno - poslovni kompleks s predviđenim završetkom gradnje na jesen 2026. godine.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 343dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Srdoči, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović