SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
175 000 €
(3 977 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Grad Pula

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

U mirnom i traženom dijelu Pule, na Velom Vrhu, u tijeku je izgradnja dviju modernih stambenih zgrada, a svaka zgrada ima ukupno četiri stana.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 52dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Grad Pula
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Bo Holiday Invest

Slobodanka Praznik