SUPA24
Overig
Overig
Overig
250 000 €
(2 500 € / m²)
Verkoop
2
1
100 m²
Narodni trg, Grad Pula

slaapkamer2
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ISTRIE, ŠTINJAN - Apartmán s krásným výhledem na hory! Zprostředkujeme prodej dvoupodlažního bytu o výměře 100 m2 (NKP), skutečná plocha 132 m2. Nachá...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 161dagen

Plaatsen

Narodni trg, Grad Pula
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić