SUPA24
Overig
Overig
Overig
184 500 €
(2 883 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
64 m²
Orban, Grad Pula

slaapkameratypical
vlak64 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se moderan stan površine 64,19 m2 smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šikićima, Pula.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 447dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

Orban, Grad Pula
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Terram team

Sandra Kralj