SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
278 000 €
(4 029 € / m²)
Verkoop
3
2+
69 m²
Baldini, Grad Poreč

slaapkamer3
vlak69 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se moderan stan površine 69 m², smješten na prvom katu nove zgrade u mirnoj okolici Poreča, svega 2 km od mora i plaža.
Stan se sastoji od ula...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteTerrasSlimme apparatenNatuurlijk lichtVloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 129dagen
Bijgewerkt: 129dagen

Plaatsen

Baldini, Grad Poreč
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir