SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
227 500 €
(3 500 € / m²)
Verkoop
3
2+
65 m²
Baldini, Grad Poreč

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U okolici Poreča započinje u studenom 2025. gradnja moderne stambene zgrade s liftom. Na prodaju je stan na 1. katu, neto površine 64,81 m², koji se s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 155dagen
Bijgewerkt: 40dagen

Plaatsen

Baldini, Grad Poreč
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Ana Budimir