SUPA24
Woonkamer
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
224 656 €
(2 880 € / m²)
Verkoop
2
1
78 m²
Baldini, Grad Poreč

slaapkamer2
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ISTRA – POREČ, OKOLICA: MODERAN STAN SA KROVNOM TERASOM

U mirnom i uređenom naselju, svega 5 minuta od centra Poreča i mora, nalazi se ovaj moderan i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 178dagen
Bijgewerkt: 108dagen

Plaatsen

Baldini, Grad Poreč
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Diamond Realestate

Sanjin Bulešić