Lijst met aanbiedingen
10
10
10
205 000 €
(3 203 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Valkarin, Grad Poreč
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
64 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
U samom centru Poreča na zadnjem katu stambene zgrade prodaje se stan sa predivnim pogledom na more.
Stan je površine 64 m2 i sastoji se od ulaznog h...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
332dagen
Bijgewerkt:
332dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Valkarin, Grad Poreč
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.