SUPA24
570 000 €
(4 750 € / m²)
Verkoop
4
2+
120 m²
Nova cesta, Grad Opatija

slaapkamer4
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPATIJA - Na prodaju je prostrani stan na atraktivnoj lokaciji, na samo 50 m do mora, plaža, šetnice te u naposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 502dagen
Bijgewerkt: 502dagen

Plaatsen

Nova cesta, Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Remax centar nekretnina

Doris Spajić