SUPA24
Overig
Overig
Overig
550 000 €
(5 851 € / m²)
Verkoop
2
1
94 m²
Grad Opatija

slaapkamer2
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury Sea View Apartment for Sale in Croatia – Premium Real Estate Near Opatija CenterThis premium sea view apartment for sale in Croatia offers a tr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz