SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 380 000 €
(28 750 € / m²)
Verkoop
1
1
48 m²
Grad Opatija

slaapkamer1
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in one of the most desirable areas of Opatija, this luxury new development offers modern apartments with panoramic sea views just a few minute...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz