SUPA24
520 000 €
(4 643 € / m²)
Verkoop
4
2+
112 m²
Grad Opatija

slaapkamer4
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ika novogradnja stanovi u urbanim vilama.Stanovi s panoramskim pogledom,dva parking mjesta unutar ograđene okućnice ,prostranim terasama i balkonima.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mololongo Realestate

Melita Lučić