SUPA24
Huis en omgeving
Woonkamer
Woonkamer
799 500 €
(7 138 € / m²)
Verkoop
3
2+
112 m²
Grad Opatija

slaapkamer3
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Kaiser Immobilien predstavlja luksuzni trosoban stan smješten u srcu prestižne Opatijske rivijere — jedne od najpoželjnijih adresa na Jadranu, gdje sv...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Silvija Panuccio