SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 152 000 €
(10 105 € / m²)
Verkoop
2
1
114 m²
Nova cesta, Grad Opatija

slaapkamer2
vlak114 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPATIJA, CENTRUM - novostavba, větší byt v centru Opatije se střešní terasou a panoramatickým výhledem na moře, garáž, terasa DUX představuje skvělou ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteDouchecabineApart toiletHouten vloerNatuurlijk lichtNa de reconstructie

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 161dagen

Plaatsen

Nova cesta, Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić