SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 696 000 €
(6 922 € / m²)
Verkoop
3
1
245 m²
Nova cesta, Grad Opatija

slaapkamer3
vlak245 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPATIJA, CENTRUM - vynikající penthouse v nové budově s výhledem na moře, společný bazén, garáž Zprostředkujeme Vám prodej krásného penthouse S3 o plo...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasOpen leefruimteHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtNa de reconstructie

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 161dagen

Plaatsen

Nova cesta, Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić