SUPA24
Overig
Overig
Overig
685 200 €
(6 526 € / m²)
Verkoop
2
1
105 m²
Nova cesta, Grad Opatija

slaapkamer2
vlak105 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPATIJA, CENTRUM - exkluzivní apartmán v novostavbě s výhledem na moře, společný bazén, garáž Zprostředkujeme Vám prodej krásného moderního bytu P5 na...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasOpen leefruimteDouchecabineApart toiletHouten vloerStoepNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 165dagen
Bijgewerkt: 165dagen

Plaatsen

Nova cesta, Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić