SUPA24
Overig
Overig
Overig
902 310 €
(7 105 € / m²)
Verkoop
2
1
127 m²
Nova cesta, Grad Opatija

slaapkamer2
vlak127 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPATIJA, CENTRUM - nová luxusní standardní budova v Opatiji s garáží, soukromou zahradou, špičkový byt Exkluzivní příležitost u Dux Real Estate: Prode...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 162dagen
Bijgewerkt: 162dagen

Plaatsen

Nova cesta, Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić