SUPA24
Overig
Overig
Overig
950 000 €
(5 278 € / m²)
Verkoop
2
2+
180 m²
Grad Opatija

slaapkamer2
vlak180 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Renovated Two-Story Apartment in the Heart of Opatija – 50 Meters from the Sea, Almost the First Line!Located near the Ambassador Hotel in the very ce...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 197dagen
Bijgewerkt: 54dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz