SUPA24
Overig
Overig
Overig
830 466 €
(7 909 € / m²)
Verkoop
2
2+
105 m²
Grad Opatija

slaapkamer2
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

An Exceptional Apartment with a Sea View in Opatija!We offer the sale of a beautiful modern apartment P1 with an area of 105.23 m², situated above the...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveTerrasVloerOpen leefruimteHouten vloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 201dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz