SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, natuurlijk licht, moderne stijl
Overig
Woonkamer; tegelvloer, moderne stijl
800 000 €
(8 889 € / m²)
Verkoop
2
2+
90 m²
Grad Opatija

slaapkamer2
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment in Opatija, 50 m from the sea, with lovely sea views!Total area is 90 sq.m.The abode consists of a hallway, two spacious chambers for repose...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 202dagen
Bijgewerkt: 59dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz