SUPA24
Overig
Overig
Overig
201 600 €
(2 800 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Lunjski put, Grad Novalja

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

PRODAJE se apartman S2 s vrtom 50 m2, ukupne korisne površine 72 m2. Nalazi u zgradi "C" u prizemlju desno. Sastoji se od ulaznog hodnika, zasebnog WC...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Lunjski put, Grad Novalja
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Basilica nekretnine d.o.o.

Gordan