SUPA24
Overig
Overig
Overig
850 500 €
(6 032 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
141 m²
Put Draga I, Grad Nin

slaapkameratypical
vlak141 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Zadar - Zaton, prodaje se trosobni apartman od 141,75 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno osam apartmana izgrađenog 2025 godine, kvalitetna ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 437dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Put Draga I, Grad Nin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković