SUPA24
Overig
Overig
Overig
424 000 €
(6 057 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Grad Krk

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Novosagrađeni stanovi s pogledom na more i bazenom nalaze se na Krku, otoku bogate povijesti kome je zbog njegovih osobitosti još u antičko doba dodij...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 367dagen
Bijgewerkt: 357dagen

Plaatsen

Grad Krk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Novumax j.d.o.o.

Mladen