SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
500 700 €
(3 526 € / m²)
Verkoop
4
2+
142 m²
Grad Kastav

slaapkamer4
vlak142 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Kaier Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja trosoban stan u Kastvu, u naselju Žegoti na prvom katu moderne, kvalitetne novogradnje, stan s privat...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Grad Kastav
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Marijana Svijetlana Cuculić