SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
565 000 €
(3 767 € / m²)
Verkoop
4
2+
150 m²
Rubeši, Grad Kastav

slaapkamer4
vlak150 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

KASTAV, RUBEŠI - dvoetažni stan 150m2, DB+3S s pogledom na more i garažom + okoliš 200m2- SE

Ovaj dvoetažni stan ima južnu orijentaciju, što omogućuj...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 307dagen
Bijgewerkt: 306dagen

Plaatsen

Rubeši, Grad Kastav
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Patrik Hrštić