SUPA24
Overig
Overig
Overig
364 000 €
(4 386 € / m²)
Verkoop
3
2+
83 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer3
vlak83 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern Duplex with Sea View for Sale in Crikvenica Dramalj, 300m from the Sea!Discover this attractive and modern duplex apartment located in the hear...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz