SUPA24
Woonkamer; uitzicht, tegelvloer, natuurlijk licht
Woonkamer; natuurlijk licht, tegelvloer, moderne stijl
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl, tegelvloer
375 000 €
(3 866 € / m²)
Verkoop
4
2+
97 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer4
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Stan u strogom centru Crikvenice,manjoj stambenoj zgradi novijeg datuma gradnje.
Stan se sastoji od dvije spavaće sobe,otvorenog koncepta dnevnog bora...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 76dagen
Bijgewerkt: 76dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec