SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
320 000 €
(3 810 € / m²)
Verkoop
3
2+
84 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer3
vlak84 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

CRIKVENICA, DRAMALJ - stan sa predivnom terasom

U ponudi imamo etažu u prizemlju zgrade.
Etaža se prodaje kao stan od 84m2 iako se sastoji od dva ap...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 366dagen
Bijgewerkt: 245dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub