SUPA24
Overig
Overig
Overig
227 115 €
(3 154 € / m²)
Verkoop
3
2+
72 m²
Bedeki, Demerje

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Trosoban stan oznake S18 zatvorene površine 67,70 m2, kojem dodatno pripada balkon površine 8,80 m2. Sastoji se od ulaznog prostora, prostrane kupaoni...

gas, central_remote, floor
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Bedeki, Demerje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Imperium-immobiliare d.o.o

Arijana Balatinac