SUPA24
Overig
Overig
Overig
236 250 €
(3 150 € / m²)
Verkoop
3
2+
75 m²
Bedeki, Demerje

slaapkamer3
vlak75 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Trosoban stan oznake S9 ima zatvorenu površinu od 71,40 m2, uz pripadajući balkon veličine 7,20 m2. Raspored obuhvaća ulazni hodnik, prostranu kupaoni...

gas, central_remote, floor
Leeftijd van het aanbod: 28dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Bedeki, Demerje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Imperium-immobiliare d.o.o

Arijana Balatinac