SUPA24
Overig
Overig
Overig
99 000 €
(1 076 € / m²)
Verkoop
2
2+
92 m²
Torrita di Siena

slaapkamer2
vlak92 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Excellent location, free on three sides, for sale with garage, private courtyard and panoramic views of Montepulciano, located in Montefollonico. Imag...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Torrita di Siena
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property