SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 000 €
(1 860 € / m²)
Verkoop
2
1
86 m²
Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada

slaapkamer2
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New apartment in an excellent location R054978RO3Z - Four exceptional new-build apartments are for sale, which impress with their exquisite construct...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home