SUPA24
Overig
Overig
Overig
280 000 €
(4 000 € / m²)
Verkoop
2
1
70 m²
Piazza prof. C. Zadra, Predaia

slaapkamer2
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ground floor apartment with large terrace and garden R06521SM3Z - Three exclusive properties are for sale in a high-quality building: two spacious 3-...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Piazza prof. C. Zadra, Predaia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home