SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 000 €
(1 509 € / m²)
Verkoop
3
2+
112 m²
Viale Centrale, Oggebbio

slaapkamer3
vlak112 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese zum Verkauf stehende Wohnung befindet sich in Oggebbio, in ruhiger, heller Lage mit privilegiertem Blick auf den Lago Maggiore.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Viale Centrale, Oggebbio
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Immobiliare Botto Borgosesia