SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
3 198 504 €
(13 383 € / m²)
Verkoop
4
2+
239 m²
Piazza San Michele, Lucca

slaapkamer4
vlak239 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Elegant villa with garden and terraces for sale in Forte dei Marmi, just 500 meters from the renowned beaches of Versilia. This exclusive property ext...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 50dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Piazza San Michele, Lucca
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dreamer SRL