SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
130 000 €
(1 032 € / m²)
Verkoop
5
1
126 m²
Corso D'Italia, Longobardi

slaapkamer5
vlak126 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Suchen Sie eine Immobilie, von der aus Sie wunderschöne Sonnenuntergänge bewundern können? Dies könnte die ideale Immobilie sein. Die Immobilie liegt ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasAparte keukenDouchecabineHaardVloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 207dagen
Bijgewerkt: 171dagen

Plaatsen

Corso D'Italia, Longobardi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Manuela Martire