SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
255 000 €
(2 125 € / m²)
Verkoop
4
2+
120 m²
Via Giuseppe Mazzini, Gubbio

slaapkamer4
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OBJEKTBESCHREIBUNG
Gubbio, die Stadt aus Stein, birgt viele kleine Juwelen, jedes einzigartig aufgrund seiner Besonderheiten, seiner Aussicht und sei...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructieNatuurlijk lichtWeergaveHaard

Ander
Leeftijd van het aanbod: 205dagen
Bijgewerkt: 166dagen

Plaatsen

Via Giuseppe Mazzini, Gubbio
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CB Best Properties