SUPA24
Overig
Overig
Overig
360 000 €
(1 915 € / m²)
Verkoop
2
2+
188 m²
Greve in Chianti

slaapkamer2
vlak188 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Main Features: Approx. 188 sqm surface 8 total rooms 3 bedrooms and 2 bathrooms Habitable kitchen and autonomous heating Air conditioning and private...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Greve in Chianti
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property