SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 704 161 €
(8 477 € / m²)
Verkoop
3
2+
319 m²
Piazza San Firenze, Firenze

slaapkamer3
vlak319 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusive apartments with private garden and wellness area in a historic villa for sale in Fiesole, just minutes from the center of Florence.The prope...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 66dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Piazza San Firenze, Firenze
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dreamer SRL