SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 548 682 €
(14 079 € / m²)
Verkoop
2
2+
110 m²
Piazza San Firenze, Firenze

slaapkamer2
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern apartment with balcony for sale in the heart of the Historic Center of FlorencePrestigious Apartment with Balcony for sale in Florence. Near Pi...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerOpen leefruimteDouchecabineTerras

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Piazza San Firenze, Firenze
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dreamer SRL