SUPA24
Overig
Overig
Overig
350 000 €
(2 000 € / m²)
Verkoop
2
1
175 m²
Via Grosseto, Cinigiano

slaapkamer2
vlak175 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Furnished apartment with garden and terrace R06132CI3Z - In a charming borgo, which was renovated with great attention to detail in 2008, not one but...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Via Grosseto, Cinigiano
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home