SUPA24
Overig
Overig
Overig
79 000 €
(658 € / m²)
Verkoop
1
2+
120 m²
Via Vecchio, Cianciana

slaapkamer1
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartment located on the mezzanine floor all finished with garage. The apartment covers an area of about 120 square meters with a garage of about 36 s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 138dagen
Bijgewerkt: 138dagen

Plaatsen

Via Vecchio, Cianciana
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Joe GUIDA