SUPA24
Overig
Overig
Overig
360 000 €
(5 373 € / m²)
Verkoop
2
1
67 m²
Via Croce, Bardolino

slaapkamer2
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

New 3-room apartment just a few steps from the lake R06452BA3Z - This new 3-room apartment is in a particularly quiet and internal location, just a f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Via Croce, Bardolino
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home