SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 094 500 €
(14 750 € / m²)
Verkoop
5
1
142 m²
דינה, ירושלים | القدس

slaapkamer5
vlak142 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Au coeur de la Baka- appartement luxueux et neuf de 5 pièces 130 m2 plus un balcon de 12 m2.
3 salles de bains et toilettes

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

דינה, ירושלים | القدس
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hamishkenote